Týmovka

Týmovka je založena na televizní soutěži Pevnost Boyard ve které plníte všemožné úkoly. Tato hra je určena pro rodiny, školy, ale také pro firmy, které se chtějí stmelit na team buildingu. Více informací naleznete na www.tymovka.eu

Chci se dozvědět více

Koncept týmové hry

1 tým

Shromážděte své přátele, rodinu nebo spolužáky a připravte se na vzrušující výzvu v dobrodružné týmové hře. Vytvořte svůj 2–4členný vítězný tým (týmů může být hned několik a do hry jsou vpuštěny najednou).

14 místností

Prověří vašeho týmového ducha, schopnost spolupráce, koordinaci, obratnost a komunikaci. Každá další úspěšně splněná místnost je klíčem k tomu, aby byl váš tým nejlepší a vaše zážitky nezapomenutelné!

29 úkolů

V celé hře se budete pohybovat volně. Jednotlivé úkoly můžete plnit společně, nebo určit z vašich řad toho nejstatečnějšího. Každý může plnit jen to, na co se cítí. Hra je o schopnostech, ne o věku.

200 minut

Jediný souboj v naší hře svedete s časovým limitem 180 minut k vyřešení výzvy základní části. Poslední bonusový úkol nejlépe prověří vaši týmovou spolupráci a rozhodne o vaší výhře.

Chci se dozvědět více

Další služby

Týmovka
Restaurace